כך התחלנו

The123Lifestyle הוקמה ב- 10/05/2012 כשמייסדיה הבינו שיותר ויותר אנשים מחפשים דרכים לשפר את סגנון ואיכות החיים שלהם. הם רוצים יותר בריאות. הם רוצים יותר כסף. הם רוצים יותר זמן פנוי בחיים. הם מחפשים ערוצים להתפתחות אישית והגשמה. הם רוצים לאמץ עבורם ועבור בני משפחתם סגנון חיים איכותי ועשיר יותר. ולכן הם החליטו להקים חברת בוטיק ישראלית כחול לבן המתמחה בבריאות, ירידה במשקל ואנטי אייג'ינג אשר הרחיבה פעילותה לתחומים נוספים. אחרי ניסיון של הרבה שנים ויצירת הצלחה החליטה החבורה שהגיעה הזמן ליצור מותג משל עצמה כשהם אוספים את כל הניסיון והידע שהצטבר במשך 25 שנה – ויוצאים לדרך. החזון היה להביא ערך ובריאות ברמה מקומית ובינלאומית – במילים אחרות, להפוך ולהיות הפתרון והבחירה הטבעית של הלקוח !

יצאנו לדרך !

החבורה יצאה לדרך לאחר פיילוט של מאות לקוחות מרוצים והכול מתוך חוויה אישית. בני רוקח ממייסדי החברה הבין שעליו לדבר מהצ‘י להתחיל מהחוויה האישית שלו, והתחיל עם ערכת הירידה במשקל The123Diet של החברה בה הוא עצמו ירד 19.4 קילוגרם עליהם הוא שומר עד היום. בתקופה בת פחות משנה זכתה ערכת The123Diet להצלחה ופופולריות גבוהים במיוחד, אלפי לקוחות ומוניטין של תרבות שרות ברמות בינלאומיות. התווספו בחברה 3 תוכניות נוספות (ערכת ההתחלה המהירה, תוכנית The123Diet וערכת ה- Reborn) המאפשרות להתאים ללקוח את הפיתרון המיטבי ביותר עבורו בהתאם לצרכים והיעדים שלו.

סוד הצלחתה של החברה התבסס על התובנה המרכזית בה איכות השרות והתמיכה ללקוח תיצור את ההבדל במקביל לכך שכחברה ניתן את המענה לאותם נקודות טעונות שיפור שלא עבדו לדברי הלקוחות בתהליכים אחרים שעברו במטרה לרדת במשקל.

ממשיכים בתנופה

טוב מושך טוב ודברים טובים נצמדים לדברים טובים. ההצלחה והתהודה עשו את שלהם. בחודש יוני 2013 השיקה החברה את חטיבת The123Licorich, הליקוריץ ידוע כצמח מרפא מהטובים והאיכותיים שיש יחד עם זאת לצמח עצמו ישנם שתי תופעות לוואי האחת לחץ דם והשנייה יצירת אפקט כמו סטרואידים בגוף.  תהליך מיצוי ייחודי שבגינו נרשמו שני פטנטים בארה"ב ואירופה הביא את הבשורה.
התוצאה : נטרול תופעות לוואי ושדרוג האיכויות של המוצר ככזה המסייע בהפחתה של נזקי מחלת הסוכרת, הפחתה של טרשת עורקים, סיכון מחלות לב וכלי דם חמצון הכולסטרול השלילי ואפילו גלי חום בגיל המעבר. המוצר החדש זוכה להצלחה גדולה וכבר בחודש הראשון זכה לצבר שיא של הזמנות.

בריאות בראש ובראשונה מתחילה בתודעה

משולש ההצלחה בנוי מ-3 צלעות : בריאות, עסקים, תודעה. אם לפני כ-3 עשורים חווינו את מהפכת התעשייה, לפני שני עשורים את מהפכת האינטרנט והמחשבים ובעשור האחרון אנו חווים את מהפכת הידע, הרי שהתחזיות מצביעות על כך שהעשור הבא יתמקד במהפכת התודעה !!!
עבודה על התודעה אומרת מה עושים על כל הידע הזה, כיצד מעבדים אותו נכון? כיצד יודעים מה נכון ולא נכון עבורנו?  לכן הקמנו את החטיבה השלישית בחברה The123Education חטיבת האימון והסמינרים של החברה בה יוגשו ללקוחות מיטב הסדנאות, ההרצאות והאימונים להרחבת התודעה, השפע , הבריאות ואיכות החיים שלך .

כיום הפכה חברת The123Lifestyle לחברה ישראלית מובילה בתחומה עם מוניטין גבוה. פני החברה לשוק הבינלאומי היות וקיים ביקוש עצום למוצרים של החברה בחו"ל. אחוזי ההצלחה של הזכיינים המצטרפים לחברה הם מהגבוהים בתעשייה.

lifestyle    יותר ויותר אנשים פורצים דרך בתחום הבריאות העסקים והתודעה.
lifestyle    יותר ויותר אנשים מאמצים להם את סגנון החיים של The123Lifestyle. 

וזוהי רק ההתחלה …..

 

הכר את הצוות המדהים שלנו >>>