דבר המייסדים

אחרי 40 שנות ניסיון מצטבר בהן התחלנו כמפיצים מן השורה בתעשייה המבורכת והמופלאה הזו. אנו זוכרים עצמנו כמפיצים מתחילים עם התלהבות עצומה . יצאנו מהמצגת הראשונה כשאנו חווים התרגשות עצומה.

ראינו שמענו וחווינו  את החלום !

הפרפרים בבטן התחילו להם במחול מטורף וציירנו לעצמנו את העיגולים מול העיניים ראינו  בעיניי רוחנו את הארגון שלנו מתפתח וגדל לממדים עצומים. אנו זוכרים ששאלנו את עצמנו למה לא כולם עושים את העסק המדהים הזה ? הריי מדובר פה בגאונות לשמה, דמוקרטיה כלכלית, מתן הזדמנות שווה, ללמוד להיות בעלי ערך, להתפתח ולעבוד על התודעה, אין תקרת זכוכית, לחיות חיי בריאות ורווחה. כל כך הרבה יתרונות במקום אחד !

 יצאנו לדרך ואכן בנינו ארגונים של אלפי ועשרות אלפי אנשים במשך השנים.

בני וחגית התמקצעו בתחום הטכנולוגיות והאינטרנט, ה WELLNESS  והאנטי אייגינג . הסמכנו עצמנו לדרגות הבכירות ביותר, היינו חברים במועדונים המכובדים ביותר בתעשייה.

בני רוקח חגית רוקח

"העולם סביבנו משתנה בקצב של מהירות האור "  – ביל גייטס.

בשלושת העשורים האחרונים היינו עדים לשינויים מהותיים בכל הפרמטרים של החיים הקומוניזם ברוסיה נפל ופינה עצמו לכלכלה החדשה, התפיסה העסקית השתנתה : ערך מול זמן, העולם הפך כפר גלובלי קטן והאינטרנט הפך להיות שחקן דומיננטי בחיינו. שינויים ותמורות בכל תחום . כמפיצים פעילים מן השורה חווינו וראינו את השינויים וממש רצינו להתאים עצמנו למציאות החדשה עם רעיונות חדשים, טכניקות והצעות. לרוב נתקלנו בתשובה כמו: זו המדיניות ואנחנו לא מתכוונים לשנות אותה, אין אפשרות והדבר לא ישים מבחינתנו כחברה.

קיבלנו כל מני תשובות שנתנו לנו להבין שהעתיד שלנו בידיים של מישהו אחר והוא לא מתאים עצמו למציאות החדשה. החלטנו לצאת לדרך עם חברה משלנו חברה כחול לבן ישראלית חברת בוטיק כשחרטנו על דגלנו שאנו מתמחים בתחום הבריאות ונייצר מוצרים שהם בקדמת הטכנולוגיה והמחקר. מכיוון שבאנו מהצד של ההפצה הבנו שעלינו לבוא עם תכנית תגמול ועבודה מותאמת למציאות החדשה, תכנית דינמית שתתאים עצמה למבול השינויים העלולים לבוא.  ואנו בטוחים כי שינויים כאלו אכן יבוא  אנו חיים בעולם דינמי ומתקדם. היום הוא היום החשוב בחיינו יחד עם זאת מחר הוא יהיה היסטוריה ומיושן ולכן עלינו להתאים עצמנו לשינויים.

בנינו תכנית תגמול ועבודה מהמתקדמות והחכמות ביותר, למדנו כי בעסק הזה ישנם שלושה מעמדות עיקרים: לקוחות, מפיצים, ומנהיגים. נתנו תשומת לב עיקרית לכל מעמד ומעמד כשהעניין הפרייה הדדית של כל המעמדות והסינרגיה ביניהם. כשהיינו מפיצים בחברות הקודמות ראינו שיש מעין קיר המבדיל בין החברה לבין המפיצים. קיר האומר אנחנו מייצרים עבורכם את המוצר ואתם אחראים על השיווק. ראינו כי ברוב החברות המפיץ אחראי על מציאת לקוחות טיפול בהם מעקב מקצועי ועוד הרבה מטלות מה שגרם למפיץ להיות עסוק בתחזוקה ולא ביצירתיות . אנחנו החלטנו אחרת החלטנו כי אנו נעזור למפיץ למצוא לקוחות ונייצר לו לידים של לקוחות המתעניינים במוצרים.
אנחנו נעשה את התמיכה המקצועית בלקוחות על ידי צוות מקצועי שזה המקצוע והעבודה שלו, נשחרר את המפיצים להתעסק במה שהם יודעים הכי טוב וזה למכור ולבנות רשת, ניצור איזון מנצח בין מפיצים ולקוחות ולכן החלטנו לעבוד בשיטה של זכיינות עם מחיר זכיין שעולה על מנת שנשלוט בשוק ולא תהיה הצפה של זכיינים בלי לקוחות מה שקורה בהרבה חברות שהמפיצים הפכו להיות הלקוחות הסופיים, בתוך ערכת הזיכיון בנינו מערכת פרסום המייצרת עבור הזכיין החדש לקוחות הרוצים לקנות.

הבנו כי עבודה על תודעה ההיא החשובה ביותר ובמיוחד בתחום שלנו ולכן הקמנו את חטיבת האימון והלימודים.
אנו יודעים כי הצלחה אינה מקרה או אירוע !, הצלחה היא תהליך המלווה בעשייה ועקביות ותודעה רחבה מייצרת תוצאות חזקות וזה מה שעשינו, פיתחנו סמינרים ומחנות אימונים לזכיינים שלנו  העברנו את הלקוחות לטיפול שלנו טיפול של החברה עצמה ובנינו עבורם תכנית תגמול בשיטת ה CASH BACK.

היום לאחר שנה של פעילות הפכה להיות 123 החברה המובילה והדינמית בישראל עם מבט החוצה לעולם, כשאנו מקבלים הצעות ובקשות מהרבה מדינות בעולם לפתוח סניפים. היפה הוא שאנו גאים בכך שישראל היא המדינה הראשונה וכל העולם יהיה מתחת לרשת ההפצה הישראלית וכמו שאנו יודעים הישראלים נמצאים בכל העולם ומהווים רשת הפצה קיימת ויעילה.

תכנית התגמול נבנתה בצורה כזו שכולם ירוויחו היטב ללא התניות יחד עם זאת תכנית המוציאה לפעולה ועשייה מאסיבית. איזון מנצח בתכנית גרם לכך שהזכיינים והמשווקים שלנו בונים רשת של לקוחות נאמנים וזכיינים פעילים.

אנו יודעים כי הכול אנרגיה בחיים ואנרגיה מקדמת היא אנרגיה שיוצרת עשייה והרגשת שייכות והמפיצים ממש מרגישים בבית.

ברוכים הבאים לבית שלכם: כן זהו הבית שלכם!!

הבית שלכם לעסקים והתפתחות אישית.
אנו יודעים כי אתם בידיים טובות!
ידיים תומכות אוהבות מחבקות  ידיים שיעזרו לכם ליצור את מציאות חייכם ואנו יודעים כי בעולם בו הכול אפשרי!
מה שצריך זה רק להרשות לעצמנו להעז לחלום  לרצות לקבל החלטה וליצור לעצמנו מציאות חלומית.

בברכת אהבה ושפע.

חגית רוקח ובני רוקח