שירות ותמיכת לקוחות

בחברת The123Lifestyle מעוניינים להעניק ללקוח חוויה מושלמת ואורח חיים בריא לאורך זמן.

על מנת להשיג את המטרה הזו מפעילה החברה צוות מנוסה עבור מתן שירות ותמיכה. כל הלקוחות של The123Lifestyle נהנים מליווי מלא מהרגע הראשון: בעזרת השירות והתמיכה של The123Lifestyle הם מקבלים כלים להתמודדות עם מצבי משבר, שיפור יכולת ההעצמה האישית ושמירה על אסטרטגיות פעולה אפקטיביות.

צוות התזונאים והדיאטנים מלווה את הלקוחות של חברת The123Lifestyle לכל אורך התכנית. בין אם מדובר על חטיבת The123Diet העוסקת בדיאטה, על חטיבת The123Licorich המביאה בשורה לאורח חיים בריא, חטיבת הטכנולוגיות Milokan או על חטיבת The123Education המתמחה בשיפור איכות החיים –  השירות והתמיכה של חברת The123Lifestyle מבטיחים ללקוחות מענה מיידי ואדיב.

ניסיון של עשרות שנים במתן שירות

שימוש במוצרי מדף אינו מספיק כדי לשמור על משקל תקין לאורך זמן. על מנת להשיג את המטרה יש צורך גם בתמיכה מנטאלית, אשר חייבת להיות זמינה, אדיבה ומיידית. מוקד התמיכה של חברת The123Lifestyle יוצר קשר עם הלקוח על בסיס תכנית מעקב מוגדרת, מאפשר ניווט בין תפריטים ייחודיים ומספק מענה לכל שאלה.

התהליך אותו עוברים לקוחות חברת The123Lifestyle כרוך לעיתים בקשיים פיזיים ומנטאליים. הוועדה הרפואית ומנהלי חברת The123Lifestyle מחזיקים בניסיון של עשרות שנים בשיפור איכות החיים של גברים, נשים וילדים ונעזרים בידע המקצועי הקיים על מנת לתרום לאוכלוסייה.

איתכם עד השגת המטרה

עם השירות והתמיכה של חברת The123Lifestyle אתם אף פעם לא לבד. כל נותן שירות בחברת The123Lifestyle עובר הסמכה מקצועית מלאה, רגיש לצרכי הלקוחות ויודע תחת אילו נסיבות לערב גורמים רפואיים נוספים. השירות והתמיכה של חברת The123Lifestyle הם חלק בלתי נפרד מהאידיאולוגיה והחזון המנחה את צוות הניהול.

החליטו עוד היום על שיפור באיכות החיים
אמצו את המוצרים של חברת The123Lifestyle ובואו לקבל גישה אל מוקד תמיכה ושירות
ברמה הגבוהה ביותר בישראל.

צור עמנו קשר: 073-7-423-123
שעות הפעילות : א-ה 9:00 – 20:00
יום ו' וערבי חג 9:00 – 12:30

 

קרא את דבר מייסדי החברה >>>