מדע ההתעשרות


גם אתם יכולים לעשות תואר במדע ההתעשרות

כל אחד מאיתנו רוצה להיות עשיר, אך רק מעט יודעים כיצד להגשים את החלום. מפתיע לגלות כי כבר לפני מאה שנים נכתב ספר קטן, סודי ויעיל אשר מסביר בדיוק כיצד ניתן להתעשר. הספר נקרא "מדע ההתעשרות" ובעזרתו ניתן להתוות את הדרך לחיים של שפע כלכלי. יתרה על כך, היישום של הספר מתבצע באמצעות עקרונות פרקטיים ומיידיים.

הספר מלווה את התלמיד מהשלב הראשון ועד השלב האחרון, נותן תשובות לכל השאלות הקשות ולא מתחמק מסוגיות יומיומיות. זהו ספר בעל השפעה שלא ניתן להתעלם ממנה וכעת גם אתם יכולים להצטרף להצלחה.

שלבי ההתעשרות

הדרך הנכונה לנצל את הסוד הטמון במדע ההתעשרות היא לעבור סדנאות, לקבל כלים ולהטמיע עזרים ודרכי התנהגות. לאחר הקריאה של מדריך מדע ההתעשרות תבינו כי מדובר על מדע של ממש. עקרונות הספר זהים לכל העקרונות המקובלים על הקהילות המדעיות בארץ ובעולם וההוכחה היא אמפירית לחלוטין.

שנית, תוכלו להתחיל לבצע שינוי מחשבתי וליצור אנרגיה חדשה. בסופו של דבר, לא תגיעו לשום מקום אם תמשיכו רק לחלום על כסף ולא תבצעו אף פעולה המניעה את התהליך. בשלב הבא של יישום עקרונות מדע ההתעשרות תבינו כי הכל עניין של תזמון וטיימינג. גם אם עוד לא הגעתם לעושר המבוקש, תצטרכו להתאזר בסבלנות ולזכור כי אתם נמצאים במסלול הנכון.

הסוד נחשף

העקרונות של מדע ההתעשרות מדגישים שני נושאים חיוניים. הנושא הראשון הוא העובדה שמגיע לכם להיות עשירים: אף אחד לא צריך להתנצל, להסתיר או להתבייש בכך שהוא רוצה עוד כסף. ממון גורר אושר, בריאות ולפעמים גם אהבה. הספר שהיה רלוונטי לפני מאה שנה ממשיך להכות גלים גם היום ולשנות את חייהם של מיליוני אנשים.

הנושא השני בו עוסק מדע ההתעשרות הוא החשיבה החיובית. אם תחשבו באופן יצירתי, מחוץ לקופסא ובגדול – החיים יגמלו לכם. מדריך מדע ההתעשרות מעוניין להעניק לכם את ארגז הכלים האופטימאלי לצורך יישום העקרונות הללו. אל תבזבזו את הזמן על השקעות כלכליות לא נבונות, ואל תסכנו חלילה את העתיד שלכם. בואו לקרוא את מדריך מדע ההתעשרות ולנסות אפילו חלק מהעקרונות, עד שתרגישו את השינוי בנפש ובחשבון הבנק.

ההתעשרות שלכם היא מדע

תחום מדע ההתעשרות הוא בין היחידים שמצליח להבטיח ולקיים. הציפיות שלכם רק ישפרו את היכולת לממש את עקרונות מדע ההתעשרות ולהפוך אותם למציאות ורודה.

הירשמו עוד היום אל אחד הסדנאות של מחלקת מדע ההתעשרות, הפועלת במסגרת חטיבת The123Education. בואו לקבל מידע נוסף על מדריך מרתק, מעניין ומגוון המתאים לגברים ונשים בכל הגילאים. דרכנו תוכלו לרכוש ספרים, לשמוע הרצאות שמע או לקבל עזרי אימון נוחים. לסיכום, ההתעשרות שלכם היא מדע בדוק ורק אתם יכולים להגיע אליה.