אודות

The123Lifestyle הנה חברת בוטיק בינלאומית המתמחה בתחום הבריאות, הדיאטות ואיכות החיים. The123Lifestyle מעוניינת להיות הבחירה הטבעית של הלקוח ומשיגה את המטרה על ידי ערכים של חדשנות, מקצוענות ואיכות בלתי מתפשרת. החברה הוקמה על מנת להביא לשיפור באספקטים השונים של החיים עבור כל לקוח שפונה אליה: The123Lifestyle פועלת במישור הבריאותי, הפיננסי והמנטאלי ואף חותרת להעצמה והתפתחות אישית. חברת The123Lifestyle פועלת בישראל בהצלחה רבה ומתכננת הרחבה לפעילות בינלאומית.

חברת The123Lifestyle החלה כ-The123Diet ולאור ההצלחה הוחלט להיעזר ביכולות ובניסיון של הצוות המקצועי על מנת לשפר את איכות חייהם של הלקוחות גם בתחומים נוספים. אנו בחברת The123Lifestyle נותנים כיום מענה לכל מי שרוצה להיראות ולהרגיש טוב יותר וזאת על פי פילוח מדויק של צרכי הלקוח.

 

החטיבות השונות של The123Lifestyle

תחת חברת The123Lifestyle פועלות ארבע חטיבות המשרתות לקוחות במגוון רחב של מגזרים. כל אחת מהחטיבות פועלות על פי אמנה ברורה ופשוטה, מפוקחת על ידי אנשי מקצוע ומבצעת ביקורת עצמית בלתי פוסקת.

החטיבה הראשונה בחברה נקראת The123Diet והיא עוסקת ביישום, פיתוח והטמעת תכניות בריאות לירידה במשקל ואנטי אייג'ינג.

המוצר המרכזי של החברה מתאפיין במספר תכונות ייחודיות:

lifestyle   הקניית דרך חיים בריאה ושופעת אנרגיה
lifestyle   שילוב ייחודי של עקרונות מתורת הרמב"ם, הרפואה הסינית והעידן המודרני
lifestyle   אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד בקרב אלפי לקוחות מרוצים
lifestyle  ייצור במפעלים כחול לבן הנמצאים בפיקוח משרד הבריאות הפועלים בתקנים מחמירים
החטיבה השנייה הפועלת תחת החברה נקראת The123Licorich ודרכה ניתן להשיג מיצוי טבעי המבוסס על תמצית שורש הליקוריץ אשר התגלה במחקרים כמסייע בהורדת הסיכון לטרשת עורקים, מחלות לב, מחלות כלי דם ואירוע מוחי כמו גם תורם להפחתת נזקי מחלת הסוכרת.

החטיבה השלישית The123Education נחשבת גורם חדשני בתחום הלייף סטייל בישראל ומציעה ללקוחות פלטפורמה אידיאלית לתהליך צמיחה והתפתחות אישית. האידיאולוגיה המנחה של The123Education מחדדת את הצורך האישי בעצמאות ומאפשרת לכל אדם לאמץ את סגנון החיים שתמיד חלם עליו.

החזון שלנו

החזון העיקרי של חברת The123Lifestyle הוא להיות הבחירה הראשונה של הלקוח. את החזון הזה מצליחה חברת The123Lifestyle להשיג באמצעות הקפדה על קריטריונים גבוהים וסטנדרטים מחמירים, תוך אימוץ הרגלי עבודה בינלאומיים. חברת The123Lifestyle מזוהה כיום בישראל עם אידיאולוגיה פורצת דרך המצליחה לשלב בין צרכים אובייקטיביים, סובייקטייבים ואינטרסובייקטיביים: בעת מפגש עם אחת התכניות של חברת The123Lifestyle יכול הלקוח להגדיר את הרצון ואת המטרה הסופית, ליהנות ממידע מלא ומבוקר ולנקוט צעדים באופן מיידי. החזון של חברת The123Lifestyle הוא זה שמאפשר לה התרחבות לשווקים חדשים והוא אף מהווה גורם מרכזי בהצלחה ובשביעות הרצון של הלקוחות. חברת The123Lifestyle היא ברירת המחדל הטבעית, המתבקשת והאפקטיבית ביותר בישראל בקרב אנשים המעוניינים לשפר את איכות החיים. תחת חברת The123Lifestyle פועלות ארבע חטיבות המתמחות במישורי ירידה במשקל, בריאות ,התפתחות אישית וטכנולוגיות. הטמעת החזון של חברת The123Lifestyle גם בקרב החטיבות הללו מבטיח דינאמיקה בריאה מול הלקוחות, מאפשר המשכיות ומהווה עדות לעצמאותו של הצוות הרפואי.

כיצד משיגה חברת The123Lifestyle את החזון הייחודי?

חברת The123Lifestyle מצליחה להיות ברירת המחדל הטבעית של הלקוחות על ידי הקפדה על מספר תכונות ייחודיות. ראשית, בחברת The123Lifestyle מבינים את החשיבות של מוצרים איכותיים ולכן מפקחים על תהליך הייצור, עומדים בתווי תקן ומחזיקים ברישיון מטעם משרד הבריאות. שנית, החזון של The123Lifestyle מתאפשר בזכות חדשנות בלתי פוסקת ויכולת להפוך סקרנות בריאה לסגנון חיים פרקטי. שלישית, הצוות של The123Lifestyle נבחר בקפידה ונמדד על פי ערכים של מקצוענות. החברה מאמינה במתן הזדמנות ללקוחות ומפקחת אחר התוצאות במטרה לשפר אם איכות חייהם.

אימוץ החזון בדרך להשגת תוצאות

החזון של חברת The123Lifestyle עומד לנגד עיניהם של המנהלים החל משלב האפיון, דרך הפיתוח ועד השיווק וההפצה של המוצרים. הניסיון של חברת The123Lifestyle מעיד על כך שרק אימוץ חזון בצורה טוטאלית יכול להניב את התוצאות הרצויות. חברת The123Lifestyle מציבה לעצמה וללקוחות רף גבוה במטרה לשפר את סגנון ואיכות החיים של גברים, נשים וילדים. אם גם אתם רוצים להצטרף להצלחה, צרו קשר עוד היום עם נציגי אחת החטיבות של The123Lifestyle ובואו לראות איך ניתן להפוך חלום תיאורטי לאסטרטגיות פעולה.

יחסי אנוש כתנאי להקניית אורח חיים בריא

בחברת The123Lifestyle יודעים כי יחסי האנוש הם האספקט החשוב ביותר ולכן מעמידים לרשות הלקוחות צוות מקצועי, מנוסה ומיומן. הרמה האנושית של מנהלי החברה היא מהגבוהות בישראל והעקרונות המנחים מועברים ללקוחות כבר מהרגע הראשון. עם חברת The123Lifestyle תוכלו להשיג אורח חיים בריא אך גם לשמור עליו לאורך זמן. אם גם אתם רוצים להשיג יותר בחיים דרך התפתחות והעצמה אישית, להרגיש תחושת קלילות, מתגעגעים לרצון לביצוע פעילות גופנית ומעוניינים למנוע מחלות, עודף שומנים ועודף משקל, אחד מנציגי חברת The123Lifestyle ישמח לעמוד לרשותכם. צרו קשר עם חברת The123Lifestyle ובואו ליהנות מההצלחה.

קרא עוד כיצד הכל התחיל >>>